Hava Aracı Üs/Hat Bakımı

Güveniniz İçin Teşekkür Ederiz!

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize hızlı ve güvenilir uçak bakım hizmetleri sağlıyoruz. Bursa, Yunuseli Havaalanı'nda bulunan 600 m2 kapalı hangar tesislerimizde yetki kabiliyetimizde bulunan tüm hava aracı tiplerine ulusal ve uluslararası bakım sertifikalarımızla hizmet sağlıyoruz.

Hava aracı üs bakımının yanı sıra müşterilerimize hat bakım, komponent bakım, tahribatsız muayene (NDT), hangar konaklama, teslimat bakımı, köprüleme bakımı gibi hizmetler de sunarak müşteri ihtiyaçları özelinde çözümler sağlıyoruz.

Üs Bakım Hizmetleri

Kalitenin, uçuş güvenliğinin ve müşteri memnuniyetinin önemini göz önünde bulundurarak, uçak bakım birimlerimiz, mühendislik, üretim ve bakım planlama, komponent atölyeleri, lojistik ve kalite güvence birimleri tarafından desteklenmektedir. Müşterilerimize uçak bakımında hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Teslimat Bakımı ve Köprüleme Bakımı

Müşterilerimizin uçak teslimat süreçlerinde, tüm bakım operasyonlarını uzman birimlerimiz tarafından uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Teslimat bakımı operasyonlarıyla ilgili bağlı kaldığımız amaç, müşterilerimizin uçak transferlerinin teslimat veya alım noktasında olmalarına bakılmaksızın, ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vermek ve bakım operasyonlarını zamanında ve güvenilir bir şekilde tamamlamaktır.

Hat Bakım Hizmetleri

Aeropeak Havacılık olarak, müşterilerimizin bakım operasyon ihtiyaçlarına rutin bir kontrol olsun veya olmasın, yüksek standartlı hat bakım hizmetleri ve destek sağlıyoruz. Benzersiz bilgi ve deneyimimiz, geniş araç ve ekipman envanterimiz ve alanlarında uzman olan yetkin personelimiz aracılığıyla, ülkemizin çeşitli bölgelerinde müşterilerimize optimum hizmeti sunuyoruz.

Özel Operasyonlar ve Deneyim ve Yetki Gerektiren Hizmetler

Uçak bakım onarım sektöründeki deneyimimiz ve kabiliyet artışımız ile ilgili olarak, uçak ve bileşenlere yönelik tüm bakım hizmetleri için hizmetler sunuyoruz. Motor/pervane değişimi, iniş takımı değişimi, uçuş kontrol yüzeyinin sökülüp takılması, yüksek devirli motor çalıştırma, motor yıkama, tartım, yakıt sızıntısı giderme, özel ekipman/araç ve eğitim gerektiren kablo ve boru tesisatı gibi özel ekipman/gereç ve eğitim gerektiren operasyonlar, yetkin teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Modifikasyonlar

Aeropeak Technic olarak, uçaklarda küçük ve büyük modifikasyon operasyonlarını gerçekleştirme yeteneğine sahibiz. Uçaktaki her türlü arıza ve hasara yanıt verebilecek yetkiye sahip olmamız nedeniyle, uzman ekibimiz müşteri taleplerini dikkate alır ve bu nedenle modifikasyon operasyonları titizlikle gerçekleştirilir.

Yetenek listemizde bulunan bazı modifikasyon türleri şunları içermektedir: Aviyonik modernizasyon, dizel motor dönüşümü, ATC Mode S, ADS-B Integration, STC uygulamaları

Hangar Kiralama Hizmetleri

Bursa'da bulunan 600 m² kapalı hangar tesislerimizde, öngörülebilir ve öngörülemez tüm hangar ve konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Yetki Kapsamımızdaki Hava Aracı Tipleri

Hava Aracı Bakım Hizmetlerimizden Yararlanmak İster Misiniz?
Rekabetçi Fiyatlarımızla Tanışın!

Teklif Alın