Hakkımızda

Aeropeak'in Hikayesini Öğrenin.

Biz Kimiz?

2013 yılından bu yana havacılık sektörünün çeşitli kollarında faaliyet gösteren ekibimiz nihayet 2023 yılında Sürekli Uçuşa Elverişlilik Yönetimi faaliyetleri ve ardından Hava Aracı Bakım Faaliyetleri gerçekleştirmek üzere şirketleşerek faaliyete başladı.

Geleceğe Dönük 3 Hedefimiz

01

Faaliyet Genişlemesi

Kuruluş kapsamımızda hizmet verdiğimiz hava aracı tiplerini arttırarak faaliyetlerimizi kalifiye personel ve ekiple desteklemek.

02

Teknik Altyapı

Genişleyen faaliyetlerimizin teknik gerekliliklerinin güçlendirilmiş altyapı sistemleri ile karşılanması.

03

Genişletilmiş Hizmet Ağı

Büyüyen altyapımız, kabiliyetlerimiz ve ekibimizle profesyonel hizmet anlayışımızı Türkiye'nin çeşitli alanlarına yaymak.

Vizyonumuz

Aeropeak Havacılık olarak vizyonumuz, hava aracı bakım onarımında mükemmeliyetin ölçüsünü temsil eden ve ülkemiz genelinde tanınan güvenilir bir AMO olmaktır.

Yeni teknolojiler, methodlar ve endüstrinin en iyi uygulamalarını benimseyerek sürekli olarak yenilik yapmayı ve sektördeki yeni trendlere uyum sağlamayı hedefliyoruz. Güvenlik, dürüstlük ve sürekli iyileşme ile kurum içi adil kültürü teşvik ederek, bakım hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen; müşterilerimiz için tercih edilen bir partner olmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve işbirliği ile, ülkemiz genelinde uçakların sorunsuz ve güvenli bir şekilde işletilmesine katkıda bulunma vizyonunu taşıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Sorularınız mı var? Bize ulaşın.

Adres
Ana Bakım & Yönetim Tesisleri
Adalet Mah. Fuat Kuşçuoğlu Cad.
Burulaş Yunuseli Havaalanı,
Osmangazi, BURSA
Telefon

+90 (505) 114 88 22

+90 (539) 669 53 22